Tur Talep Formu

DÜDEN ŞELALESİ

Sabah 09:00 ‘da size özel ayarladığımız araçlar ile çıkış yapıyoruz 2 saatlik yolculuğumuzun ardından Antalya Düden Şelalesine geliyoruz . Şelale ‘ yi dolaşıyoruz , fotoğraflamalar yapıyoruz , şelalenin güzelliğinle , eşsiz manzarasını gözlemliyoruz .Düden şelalesi dünyanın dört bir yerinden merak edip ziyaretine gelen turistler ile dolup taşmaktadır. Bu güzel doğa harikası Antalya şehir merkezine sadece 10 km uzaklıktadır. Antalya Düden şelalesinin içinde birde mağara bulunmaktadır yazın Antalya sıcağından bunalanlar için bire bir serinleme mekanı olarak ta bilinmektedir. Düden şelalesinin suyu yaklaşık 15 km uzaklıkta bulunan Lara plajında 50 metre yükseklikten büyük bir gürültü ile denize dökülmektedir.
Daha sonra şelalenin kenarında size özel seçtiğimiz restaurant da yemek yiyoruz . Yemekten sonra Şelalenin girişinde develere binip güzel bir anı fotoğrafı çekebilirsiniz.
Düden şelalesi sonrasında Antalya Kaleiçi ne gelerek bir çok hediyelikci ve alışveriş yapabilceğiniz mağazalar bulunmaktadır . Dilerseniz de Yat Limanına inerek kısa süreli tekne turlarına katılabilirsiniz . 2 saat gibi serbest zaman sağlanıyor . Serbest zaman sonrasına buluşma noktamızda toplanarak geri dönüş yapılmaktadır.