2006 yılında yöre halkımıza en uygun hizmeti vermek amacı ile TOPRAK RENT A CAR adı ile Finike yat limanı içinde araç kiralama işine başladık. Filomuzu günden güne büyüterek Araç Kiralama Hizmetlerine ek olarak 2010 yılında Turizmin her dalında halkımıza daha iyi ve profesyonel hizmet vermek amacı ile TARIK TURİZM Seyahat Acentesi adı ile, TURSAB ( A-5708 ) A Grubu Turizm İşletme Belgesini de alarak; Uçak Bileti, Günübirlik, Yurtiçi ve Yurtdışı Turlar, Havaalanı Transferleri olarak hizmet yelpazemizi geliştirmeye başladık.

2011 yılından beri Türkiye’nin Alternatif Turizmde lider markası olan ŞAH INN PARADISE TATİL KÖYÜ’ nün misafirlerine TARIK TURİZM olarak hizmet vermekteyiz.

Şuan araç kiralama işinde Finike ve çevresindeki ilçeler içinde lider konumda olan firmamız her yıl araç filosunu yenileyerek halkımıza layık olduğu hizmetin en iyisini sunma gayreti içindedir.

THY, Sunexpress, Pegasus, Atlas Global, Onurair yetkili acentesiyiz. Yurt içi ve Yurt dışı dünyanın her yerine ucuz uçak bileti bulma konusunda deneyimliyiz.

Okul Turları, Günübirlik Turlar, Kültür Turları, Özel Turlar konusunda tur faaliyetlerini de çeşitlendirerek halkımızın bu yöndeki taleplerini de en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz.

TARIK TURİZM, TATİL REHBERİNİZ….