Tur Talep Formu

RAFTİNG

Özel olarak seçtiğimiz araçlarımızla sabah 06:00 Manavgat Köprülü Kanyon Milli Parkına doğru yola çıkıyoruz 3 saatlik bir yolculuğumuz sürmektedir.Tüm dünyada macera tutkunlarının en gözde doğa sporları merkezidir. Dünya üzerindeki rafting yapılabilen nehirler arasında 5 yaşında bir çocuğun bile güvenli bir biçimde korkmadan spor yapabileceği en tehlikesiz parkurlardan birine sahiptir.
1973 yılında “Milli Park” ilan edilmiştir.Kanyon, adını Toros Dağları’ndan doğarak harika kanyonlardan geçen Serik güneyinden Akdeniz’e dökülen Köprüçay’dan alıyor ve yaklaşık 36 bin 614 hektar alanı kapsıyor.
3 saatlik yolculuk ardından köprülü kanyona varış yapıyoruz. Botlara geçiş yaptıktan sonra gruplar halinde 1 saatlik rafting turumuz başlıyor tur bitiminden sonra öğle yemeğimizi yedikten sonra geri dönüş yapıyoruz.Köprülü Kanyon, Türkiye’de ve dünyada bulunan en popüler rafting alanlarından biridir. Köprüçay üzerinde sezonda günde ortalama 5000 kişi rafting yaparken sezon boyunca rafting yapan yerli -yabancı turist sayısı 500000' i geçtiği düşünülüyor. Köprülü Kanyonda sezon 1 Mayıs – 30 Ekim tarihleri arasındaki dönemde yapılıyor. En yoğun olarak rafting yapılan dönem Temmuz, Ağustos ve Eylül arasıdır.
Macera ,eğlence ve unutulmaz bir anı yaşamak istiyorsanız Rafting turuna katılmalısınız.